
Mint magunk is a Norvég Civil Támogatási Alap egyik támogatott szervezete, egy különleges meghívót kaptunk a magyarországi pályázatkezelő alapítványoktól. Ott a helyünk!
Kedves Barátaink!
Fontos nektek a szabadság, az emberi jogok, a demokrácia helyzete, az esélyegyenlőség? Bánt benneteket, hogy vannak, akik nem értik, miért is fontos, mi is a szerepe a civil szervezeteknek, a civil kurázsinak egy valódi demokráciában? Fáj neked, hogy a politika, a hatalmasok játékszernek gondolnak bennünket?
Ha szeretnétek egy jobb hangulatú országban élni, akkor gyertek, vár benneteket a Gittegyletünk, csatlakozzatok, ünnepeljetek velünk június 11-én este 8-tól a Grundon.
Lesz zene, tánc, mulatság!Az esemény facebook oldal itt követhető.
A Gittegylet
(A Norvég Civil Támogatási Alap kezelői: Ökotárs, DemNet, Kárpátok Magyarország és Autonómia Alapítványok)